CFWLA455KHFA
455HT керамический фильтр muRata 455 кГц, тип: CFWLA455KHFA
С НДС
Керамический фильтр 455 кГц +/- 3 кГц - muRata - 455HT, тип: CFWLA455KHFA, CFW - 455 кГц HT, фильтр промежуточной частоты для cb, кварц, блок заменяет ALFY455H от Toko, S455HT, CQ 33-455HT, L72-0319-05, Kenwood, President, Stabo, TTI
Оптовые скидки
Количество Скидка Вы экономите
Количество
Ceramic filter second Intermediate frequency 455kHz - muRata ± 3kHz HT- 4+1 legs
Please check it carefully before you buy and replace!
Most common in radio CB, it is filter ± 3kHz HT.
Movie showing types names used by producers in filters in CB radios: Symbols of ceramic filters
ATTENTION: suitable for radio:
  • AnyTone
  • CRT SuperStar
  • Kenwood TS450
  • Kenwood TS690
  • M-Tech Legend II
  • Lafayette
  • President Andy ASC
  • President Grant II ASC
  • President Harry Classic
  • President Harry II ASC
  • President Harry III ASC
  • President Henry ASC Classic
  • President Jackson I
  • President Jackson II ASC
  • President JFK II ASC
  • President Jimmy II ASC
  • President Johnny II ASC
  • President Johnny III ASC
  • President Johnson II
  • President Taylor III ASC
  • President Teddy ASC
  • President Tommy
  • President Thomas ASC
  • President Walker ASC
  • President William ASC
  • Stabo XM3001e
  • Yosan
  • TTI 770
  • TTI 880
And others, in which there is a fail filter 455kHz (symbol CQ S455HT..).